AQUARENT - Wypożyczalnia myjek ciśnieniowych i sprzętu czyszczącego.


    Firma Oertzen od ponad 60 lat doskonali produkty i technologie. Dzięki temu znajduje się w ścisłej czołówce producentów maszyn wysokociśnieniowych dla wielu gałęzi przemysłu, sektora produkcji i usług. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów Oertzen zróżnicowanych pod względem wydajności, rodzaju napędu, poboru mocy, przeznaczenia i mobilności. Z pewnością znajdziecie Państwo tutaj maszynę jakiej szukacie. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą serwisową, która z pewnością może być Państwu przydatna.

Zapraszamy na stronę internetową producenta po więcej szczegółów:

www.oertzen.pl

tel. kom: +48 601 410 030
tel. kom: +48 603 842 831
fax: + 48 91 432 73 43

e-mail: biuro@oertzen.pl

Myjki wysokociśnieniowe Oertzen

Myjki mobilne i stacjonarne, zasilane na 230V, 400V, jak i spalinowe. Zimnowodne, gorącowodne, moduły grzewcze. Od 80 do 2500 Bar. Myjki przeznaczone dla wielu gałęzi przemysłu, sektora produkcji i usług.

Katalog myjek wysokociśnieniowych Oertzen

Akcesoria i części zamienne Oertzen

Oryginalne akcesoria i części zamienne do myjek wysokociśnieniowych gwarantują pełną wydajność maszyn podczas eksploatacji. Mnogość systemów stworzonych do myjek Oertzen zapewnia ich wszechstronność i dopasowanie do potrzeb użytkownika.

Akcesoria do myjek, dysze, lance, węże, kompletne systemy dla przemysłu.

System hydropiaskowania Tornado

Hydropiaskowanie według Oertzen. Doskonale skomponowany zestaw o przedłużonej żywotności do hydropiaskowania. Sprawdzony w wielu zastosowaniach, jeden z najpopularniejszych systemów Oertzen.

Oertzen Tornado - zestaw do hydropiaskowania i prac antykorozyjnych.
AQUARENT - Wypożyczalnia myjek ciśnieniowych, wynajem sprzętu do hydropiaskowania.